Josef Drahoňovský - U rybníka

Olej na plátně, 55x70 cm, signováno vpravo dole J.D. Paris 1932, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

10699. U rybníka
Dražba ukončena:01.06.2017 18:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.04.2017 9:50:03 831