Josef Dostalík - Chalupy ve stráni

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 49x64 cm. Signováno vpravo dole J. Dostalík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.

301901. Chalupy ve stráni
Dražba ukončena:04.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč