Josef Dočekal - Zátiší s ovocem

Tempera, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Dočekal Josef 64. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

308986. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:15.06.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč