Josef Dlabal

62038. Městská ulička

popis: Olej na kartonu, 12x8 cm. Signováno vpravo dole J. Dlabal. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.07.2021 18:13:07 7987