Olej na kartonu, 44x62 cm. Signováno vpravo dole J.D. Černý 62. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.