Josef D. Černý - Váza na okně

Olej na kartonu, 40x73 cm, signováno vpravo dole J. D. Černý, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4283. Váza na okně
Dražba ukončena:31.03.2016 21:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč