Josef Czyž

305853. Lesní tůň

popis: Olej na sololitu, 36x36 cm. Signováno vpravo dole J. Czyž Rámováno.

dražba ukončena: 15.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč