Olej na kartonu, 19x21 cm, signováno vpravo dole Cerman, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč