Josef Cerman - Zimní partie na Lomnicku nad Popelkou

Kvaš, 24x32 cm, signováno vpravo dole J. K. Cerman, rám.

1880, Lomnice nad Popelkou

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Malba mírně poškozena, v jednom místě restaurována.

1947. Zimní partie na Lomnicku nad Popelkou
Dražba ukončena:28.01.2015 21:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.01.2015 20:19:31 359
700 Kč 16.01.2015 21:48:15 604