Josef Čapek - Z cyklu Dětské hry

Ofset, 25x32 cm, signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List v paspartě uvolněný.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

7135. Z cyklu Dětské hry
Dražba ukončena:26.01.2017 18:55:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 800 Kč