Josef Čapek - Toaleta

Litografie, 24x18 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

13018. Toaleta
Dražba ukončena:11.10.2017 21:46:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč