Josef Čapek - Soubor 20- ti původních obálek

Linoryty, od 14x9 cm do 20x14 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

24246. Soubor 20- ti původních obálek
Dražba ukončena:14.11.2018 19:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč