Josef Čapek - S pochodní

Tisk, 14x10 cm. Signováno vpravo dole Josef Čapek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

300642. S pochodní
Dražba ukončena:08.09.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč