Josef Čapek - Rozprávka vtačia

Zinkografie, 16x11 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Kresba z knihy Karla Čapka : Štyri rozprávky

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

94452. Rozprávka vtačia
Dražba ukončena:07.05.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč