Josef Čapek - Pouštění draka

Ofset, 19x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1932-5. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

28408. Pouštění draka
Dražba ukončena:14.03.2019 18:12:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč