Josef Čapek - Nevěstka

Linoryt, 15x21 cm. Signováno vpravo dole Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

34553. Nevěstka
Dražba ukončena:19.09.2019 19:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč