Josef Čapek - Mikuláš

Litografie, 19x13 cm. Nesignováno. Pasparta.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

19797. Mikuláš
Dražba ukončena:26.04.2018 18:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč