Josef Čapek - Letící ptáček

Linoryt, 22x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen při tisku linorytu.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

12006. Letící ptáček
Dražba ukončena:29.06.2017 21:16:15
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:4 200 Kč