Josef Čapek - Konvolut 3 prací

Ofsety, od 19x23 cm do 19x26 cm. Vše signováno a datováno v tisku Josef Čapek. Vše rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

69746. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:05.12.2021 20:27:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč