Josef Čapek

69746. Konvolut 3 prací

popis: Ofsety, od 19x23 cm do 19x26 cm. Vše signováno a datováno v tisku Josef Čapek. Vše rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč