Josef Čapek - Konvolut 3 ofsetů

Nejdelší strana: 33 cm

Ofset, od 20x14 cm 19x24 cm. Vše signováno v tisku Josef Čapek a datováno. Vše rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

75533. Konvolut 3 ofsetů
Dražba ukončena:03.04.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč