Josef Čapek

60246. Konvolut 10 knižních obálek

popis: Litografie, linoryt, od 23x17 cm do 18x13 cm. Nesignovány. Volné listy.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:14:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč