Josef Čapek - Hra s míčem

Ofset, 26x34 cm, signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

8915. Hra s míčem
Dražba ukončena:30.03.2017 19:27:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 800 Kč