Josef Čapek - Dívčí kubistické torzo

Litografie, 14x7 cm, signováno vpravo dole Josef Čapek 1915, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

19733. Dívčí kubistické torzo
Dražba ukončena:25.04.2018 21:44:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč