Josef Čapek - Děti v zahradě

Ofset, 18,5x22,5 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1934-5. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

37457. Děti v zahradě
Dražba ukončena:14.11.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč