Josef Čapek - Děti staví sněhuláka

Ofset, 26x34 cm. Signováno vlevo dole v tisku Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

58038. Děti staví sněhuláka
Dražba ukončena:14.04.2021 19:54:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč