Josef Čapek

58038. Děti staví sněhuláka

popis: Ofset, 26x34 cm. Signováno vlevo dole v tisku Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč