Josef Čapek - Děti s míčem

Ofset, 19x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku Josef Čapek 1933-35. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

34519. Děti s míčem
Dražba ukončena:18.09.2019 21:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč