Josef Čapek - Africká maska

Linoryt, 23x17 cm, Signováno vpravo dole tužkou Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

117398. Africká maska
Zbývá:6 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (12.06.2024 21:45:58) 3792
3 000 Kč 09.06.2024 21:09:54 11157