Josef Čapek - 5x zinkografie Josefa Čapka VI.

5x zinkografie, rozměr výřezů 4x 12x14 cm, 1x 12,5x10,5 cm.  Včetně názvů ve spod.  Nesignováno. Paspartováno. Vzadu razítko Východočeké Galerie Pardubice.

Pozn.:Vzadu razítko Východočeké Galerie Pardubice. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

94897. 5x zinkografie Josefa Čapka VI.
Dražba ukončena:01.06.2023 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.05.2023 12:10:35 10207