Josef Čapek

47025. Soubor 5 obálek časopisu Nebojsa

popis: Hlubotisk, 25x19 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

dražba ukončena: 15.07.2020 21:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč