Josef Čapek - Dětské hry

Ofset, 26x31 cm, signováno vpravo dole v desce Josef Čapek 1931-5, rám, zaskleno.

1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Pozn.: Rám poškozen.

2085. Dětské hry
Dražba ukončena:26.03.2015 21:31:31
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:5 500 Kč