Josef Čapek - Bruslení

Litoofset, 23x28 cm, signováno vpravo dole Josef Čapek 1930, rám.

1887, Hronov nad Metují - 1945, Belsen

Pozn.: Rám poškozen.

3660. Bruslení
Dražba ukončena:27.01.2016 21:56:38
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 900 Kč