Josef Bureš - Žena čistící houby

Olej na plátně, 40x31 cm. Signováno vpravo dole Bureš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1889 – 1969

74893. Žena čistící houby
Dražba ukončena:20.03.2022 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč