Josef Bureš - Štamgast

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Bureš Jos. Kvalitní řezaný rám.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889 – 1969

69744. Štamgast
Dražba ukončena:05.12.2021 20:07:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč