Josef Bureš

69744. Štamgast

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Bureš Jos. Kvalitní řezaný rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889 – 1969

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč