Josef Bureš - Pohled ze Žákovy hory

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 1958. Rám, sklo.

o autorovi: 1889 – 1969

307182. Pohled ze Žákovy hory
Dražba ukončena:01.01.2021 20:10:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč