Josef Bureš - Podzimní nálada na slunci na Železno Brodsku

Olej na kartonu, 48x67 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 49. Rámováno.

o autorovi: 1889 – 1969

42491. Podzimní nálada na slunci na Železno Brodsku
Dražba ukončena:26.03.2020 20:42:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč