Josef Bureš - Pískova chalupa v Herálci u řeky Svratky

Olej na kartonu, 33x47 cm, signováno vpravo dole J. Bureš, rám.

Pozn.: Karton zvlněn.

o autorovi: 1889 – 1969

14857. Pískova chalupa v Herálci u řeky Svratky
Dražba ukončena:30.11.2017 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč