Josef Brož - V zahradě

Tempera, 26x37 cm. Signováno vlevo dole Brož 45. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítky a razítko z výstavy Myslbek 1946.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

67548. V zahradě
Dražba ukončena:17.10.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč