Josef Brož

67548. V zahradě

popis: Tempera, 26x37 cm. Signováno vlevo dole Brož 45. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítky a razítko z výstavy Myslbek 1946.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč