Josef Brož - U trati

Tempera, 33x43 cm. Signováno vpravo dole Brož 43. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

306144. U trati
Dražba ukončena:18.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč