Joža Brož - Rybářské bárky

Olej na plátně, 55x80 cm, signováno vpravo dole Joža Brož, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Joža Brož
14787. Rybářské bárky
Dražba ukončena:30.11.2017 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč