Josef Brož - Kaštany 194450x

Akvarel, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Brož 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

109033. Kaštany 194450x
Dražba ukončena:14.01.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč