Josef Brož - Bažanti

Akryl, 76x62 cm, signováno vpravo dole Brož, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 52.000 Kč.

14735. Bažanti
Dražba ukončena:29.11.2017 22:45:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč