Josef Brož - Máchovo jezero

Olej na kartonu, 33x47 cm, signováno vpravo dole, rám.

1904, Krásno nad Bečvou - 1980
Žák UMPRUM (1927-1934, prof. A. Hofbauer), poté studium ve Francii (1934-1935, prof. Kupka).
Zabývá se figurální komposicí a krajinářstvím. S oblibou maloval staré dvorce kolem Prahy. Množství samostatných a kolektivních výstav.

1548. Máchovo jezero
Dražba ukončena:26.11.2014 19:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč