Josef Bino - Zasněžená krajina pod horami

Olej na plátně, 72x92 cm. Signováno vpravo dole J. Bino. Rámováno.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

308604. Zasněžená krajina pod horami
Dražba ukončena:10.05.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč