Josef Bino - Snopy na poli

Olej na plátně, 74x96 cm. Signováno vlevo dole J. Bino. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

308901. Snopy na poli
Dražba ukončena:08.06.2021 20:04:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč