Josef Bino - Snopy

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

71962. Snopy
Dražba ukončena:02.01.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč