Josef Bino

304067. Potok v lukách

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Bíno. 50x70 cm.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947
Studoval na ukrajinské AVU u prof. Mako a na pražské AVU u prof. Kalvody. Studijní cesty podnikl do Jugoslávie a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Vytvořil také cca 200 grafických listů převážně s motivy Prahy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

dražba ukončena: 18.03.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 15.03.2020 23:00:30 582