Josef Bino - Letní den v lukách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x68 cm. Signováno vlevo dole J. Bino. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

32301. Letní den v lukách
Dražba ukončena:29.05.2019 19:10:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč