Josef Bino - Břízy v krajině

Olej na plátně, 37x50 cm. Signováno vlevo dole J. Bíno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947
Studoval na ukrajinské AVU u prof. Mako a na pražské AVU u prof. Kalvody. Studijní cesty podnikl do Jugoslávie a Itálie. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Vytvořil také cca 200 grafických listů převážně s motivy Prahy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84862. Břízy v krajině
Dražba ukončena:09.10.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč