Josef Bino - Břízy v krajině

Olej na plátně, 37x50 cm. Signováno vlevo dole J. Bíno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84862. Břízy v krajině
Dražba ukončena:09.10.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč