Josef Bino - Břízy u potoka

Olej na plátně, 25x32 cm. Signováno vlevo dole J. Bíno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

69736. Břízy u potoka
Dražba ukončena:28.11.2021 21:36:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč