Josef Beran

305314. Letní kytice

popis: Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vpravo dole J. Beran 74. Rámováno.

dražba ukončena: 22.06.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 22.06.2020 18:42:14 6644