Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vpravo dole J. Beran 74. Rámováno.
o autorovi: 1916 – 1989 Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Hrocha, Wiesnera, Miléna a Gajdoše. Působil jako profesor na UPŠ v Uherském Hradišti.