Josef Beran - Letní kytice

Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vpravo dole J. Beran 74. Rámováno.

o autorovi: 1916 – 1989
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Hrocha, Wiesnera, Miléna a Gajdoše. Působil jako profesor na UPŠ v Uherském Hradišti.

305314. Letní kytice
Dražba ukončena:22.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.06.2020 18:42:14 6644